Дякую лікарю за професійно надану допомогу і доброзичливість
Leave us a review. We appreciate your feedback!
Були раніше в іншій клініці, прийшли за пані Наталією, бо цінуємо. Прийом, як завжди, професійний, комфортний та з отриманням чітких рекомендацій.
Професіонал з великої літери! А софт скіли (комунікація) заслуговують окремого компліменту!
Вдячна лікарю за проведення процедури Все коментував та пояснював. Дуже приємна та позитивна людина, лікар.
Найлагідніше видалення зубів в моєму житті! Неймовірно професійно, швидко та чуйно! Дякую!
Марія Андріївна - професіонал!🤘💪🇺🇦
Професіонал в своїй справі.
Чудовий лікар! Все чітко і зрозуміло пояснив! Призначив потрібні аналізи та обстеження! Подобаються лікарі, які завжди бачать шляхи вирішення проблем без оперативних втручань.
Все сподобалось, але напружило те що не довелось брати ніяких аналізів крові, дермаскопії, здалося дивним що лікарці було достатньо просто глянути на руки. Можливо я не сильно розумію як це працює)
Дуже вдячна Лілії Віталіївні за увагу та професійну консультацію мого літнього батька. Лікар надав відповіді на усі наші питання, призначив аналізи і діагностику, за результатами яких ми отримали пора...
More text…Найкращий лікар УЗІ, якого я коли небудь зустрічала. Професіонал своєї справи. Все пояснила, показала. Дуже дуже рекомендую!
Консультацією задоволена.
Чудова, прекрасна. Будь-яка процедура в кайф.
Щиро дякую всім працівникам реанімаційного відділення МЦ “Добробут», м.Киів, вул. Сімʼї Ідзиковських, 3 за врятоване мені життя : оперуючим нейрохірургам - лікарям від Бога і надпрофесіоналам, невроло...
More text…Вперше потрапила до Інни Олександрівни, вона виявилась чуйним і хорошим лікарем. Все дуже доступно пояснює зрозумілою для пацієнта мовою.
Вдячна за якісне, детальне обстеження та консультацію. Чудовий спеціаліст, рекомендую!