Дуже уважний знаючи лікар
Leave us a review. We appreciate your feedback!
Лікар уважний, привітний. Все детально розпитав, оглянув, послухав. Дав рекомендації, кожну рекомендацію пояснив. Дякую
Хороший лікар. Прийом відбувся у спокійні, невимушеній атмосфері. Інна Дмитрівна відповіла на всі запитання і дала влучні поради.
Дуже уважний лікар, все пояснила ,вислухала всі скарги та надала рекомендації
Робота професійна. Все чудово!
Якісно і професійно. Позитивно
Очень добрая, внимательная, главное грамотный специалист.
Лікар детально все пояснює, не поспішає, відповідає на всі запитання. Переглянула попередні висновки щодо хвороби, усе проаналізувала, звернула увагу на дрібниці та надала чіткі рекомендації. Дякую
Вперше робила гастроскопію. Все пройшло чудово. Лікар професіонал. Рекомендую.
Уважний лікарь, дякую
Наталія Вікторівна, чудовий лікар! Довіряємо їй вже 10 років
Все чудово і професійно
Найкращий лікар! Дуже чуйна, уважна до деталей, завжди коментує процес узд, підтримує. На 100% довіряю Інні Геннадіївна!
Уважний, професійний.
В цілому дуже приємні враження від лікарки, обережний огляд. Але зробили призначення препарату, який вже пів року не завозять в країну. Його немає ніде. Це прям дуже не сподобалось.