Ірина Сергіївна дуже уважна і привітлива , з терпінням віднеслась до поважного віку. , що особливо важливо для пацієнтів. Дякую 🥰
Leave us a review. We appreciate your feedback!
Уважний,людина яка знає свою справу.
Дякую! Візит був приємним!
Дякую! Візит був приємним!
Лікар дуже професійно працює. Дякую
Дякую лікарю за увагу та професіоналізм.
Щиро дякую лікарю Блажко (Корбут) Марії Сергіївні за глибокий аналіз моїх захворювань, за надання кваліфікованоі медичноі допомоги.
Дуже уважна лікарка і приємна людина. Багато років лікуємось всією родиною.
Дужна уважна, приємна і професійна лікарка.
Висококваліфікований спеціаліст. Грамотний лікар.
Ходжу до лікаря на перев'язки - майстер своєї справи, перев'язки робить швидко, якісно, безболісно. Лікар дипломатичний, з прекрасним почуттям гумору, піднімає настрій. Дякую лікарю, легкої йому робот...
More text…Неймовірно вдячна Марині Сергіївні. Дуже рада була потрапити саме до неї.
Прекрасний лікар, все чітко і зрозуміло,вирішили всі питання. Дякую.
Не вперше звертаюсь за консультацією до Леоніда Валерійовича, вкотре задоволена візитом, відповів на всі хвилюючі запитання, детально все роз'яснив. Дуже уважний і компетентний лікар!
Все чудово, у лікарки не вперше, гарний професіонал
Шикарна лікарка. Чітко все пояснює, без зайвих призначень. Конкретизує проблему . Дуже приємна в спілкуванні. Дуже хороший спеціаліст.