Дякую! Візит був приємним!
Залиште відгук. Нам важлива ваша думка!
Дякую! Візит був приємним!
Лікар дуже професійно працює. Дякую
Дуже уважний і доброзичливий спеціаліст
Дякую лікарю за увагу та професіоналізм.
Щиро дякую лікарю Блажко (Корбут) Марії Сергіївні за глибокий аналіз моїх захворювань, за надання кваліфікованоі медичноі допомоги.
Дуже уважна лікарка і приємна людина. Багато років лікуємось всією родиною.
Дужна уважна, приємна і професійна лікарка.
Висококваліфікований спеціаліст. Грамотний лікар.
Ходжу до лікаря на перев'язки - майстер своєї справи, перев'язки робить швидко, якісно, безболісно. Лікар дипломатичний, з прекрасним почуттям гумору, піднімає настрій. Дякую лікарю, легкої йому робот...
Читати весь відгукНеймовірно вдячна Марині Сергіївні. Дуже рада була потрапити саме до неї.
Прекрасний лікар, все чітко і зрозуміло,вирішили всі питання. Дякую.
Не вперше звертаюсь за консультацією до Леоніда Валерійовича, вкотре задоволена візитом, відповів на всі хвилюючі запитання, детально все роз'яснив. Дуже уважний і компетентний лікар!
Все чудово, у лікарки не вперше, гарний професіонал
Шикарна лікарка. Чітко все пояснює, без зайвих призначень. Конкретизує проблему . Дуже приємна в спілкуванні. Дуже хороший спеціаліст.
Прекрасний спеціаліст
Чудовий лікар! Все було зроблене фахово!