Лікарка хороша - довіряю їй. Підхід доказовий.
Leave us a review. We appreciate your feedback!
Дякуємо. Все добре
Дякуємо Вікторії Миколаївні за теплий прийом, за високий професіоналізм, турботливе ставлення. Лікар дала відповіді на усі наші питання. Як і раніше, в подальшому будемо звертатися лише до Вікторії Ми...
More text…Мені подобається цей лікар, професіонал своєї справи
Усе на найвищому рівні: якісно і зрозуміло.
Дуже приємний та уважний лікар, все пояснив , надав пораду стосовно лікування, раджу
Щиро дякуємо Світлані Миколаївні на кваліфіковану допомогу! Багато років довіряємо здоров'я родини найкращому лікарю Патлань С.М.!❤️
Чудовий лікар, знаючий свою справу. Емпатичний і щирий. Коли виходиш з клініки і розумієш, що ти дійсно була на прийомі у фахівця високого рівня.
Блискуче! Лікар дуже приємний
Дуже при дуже сподобався лікарь. Єлізавета Сергіївна знайшла відразу підхід до дитини. Донька тільки в кінці заплакала, коли показали їй зубік( жалко зубіка стало ). А так за весь період лікування та ...
More text…Доброзичливо, професійно
Все добре, але було запізнення прийому на 15 хвилин
Все добре, лікар уважний до роботи та чітко все пояснює, компетентний спеціаліст.
Хочу щиро подякувати лікарю за професіоналізм, уважність і людяність. Прийом проходить у дуже комфортній атмосфері — без поспіху, з детальними поясненнями та справжньою турботою про пацієнта. Лікар ув...
More text…Уже не вперше на УЗД саме у Наталії Вікторівни. Усе професійно, уважно.
Дякуємо за візит , хороша лікар . Знаходить контакт з дитиною , уважна .
Чудовий лікар! Дуже приємне враження від спілкування!
Хоч і молодий, але дуже професійний лікар, яка все пояснює і розумію справу, яку робить.