Лікар супер!
Leave us a review. We appreciate your feedback!
Як завжди професійна консультація, дякую. Мене вислухали та підтримали. Спокійне ставлення до мене додало впевненості в одужанні.
Дуже компетентний лікар, дитина навіть не плакала при огляді, що буває дуже рідко. Рекомендую звертатись, дуже сподобалось відношення
Уважний, привітний лікар. Професіонал своєї справи!
Анжела Вікторівна чудова, чуйна, професійна лікарка
Фахово, доброзичливо.
Дуже приємна лікарка, підхід та консультація дуже сподобалися.
Дуже вдячна уважності і професіоналізму Тетяни Василівни🙏💕
Пані Вікторія, неймовірна лікарка. Дуже тактовна і легко контактує з підлітком. Пояснює все чітко і зрозуміло. Син абсолютно спокійно задає питання і отримує зрозумілі відповіді.
Щиро дякую лікарю Рубан Сергію Петровичу! Проводив ВЕГДСк. Дуже уважний, все детально, зрозуміло пояснив перед процедурою та після. Пооцедура пройшла дуже швидко.
Хочу подякувати лікарці УЗД за уважність, доброзичливість і високий професіоналізм. Обстеження було проведене дуже ретельно, лікарка все пояснила зрозумілою мовою. Дуже приємно потрапляти до таких спе...
More text…Щиро дякую лікарю Галикк Ярославу Петрович у. Робив УЗД черевної порожнини. Пунктуальний, чемний, уважний. Професіонал своєї справи.
Приємний лікар, легко знаходить спільну мову з дитиною. Добре пояснює інформацію, уважний до дитини
Був на прийомі у Олексія Юрійовича , дуже позитивні враження , таке враження, що попав до дитячого лікаря)) дуже вдячний за детальні професійні рекомендації, з повагою Олександр
Дуже уважний лікар!
Как обычно четко и по делу