Лише приємні спогади про візит. Людина професіонал своєї справи. Привітна та уважна.
Leave us a review. We appreciate your feedback!
Уважний, чуйний лікар. Отримала відповіді на свої питання та побоювання
Лікар надав професійну та кваліфіковану консультацію .
Була чуйна та ввічлива
Все понравилось, информативно и все понятно, спасибо.
Пані Людмила була дуже уважною. Надалі мені багато уваги. Пояснила як діє процедура. Мені було це корисно почути. Дякую за роботу!
Лікар ввічливий, оглянув, направив на дослідження і аналізи, Рекомендую за професійний підхід і почуття гумору.
Лікар професійний.Послуги якісні.Рекомендую
Дуже уважний і приємний лікар. Сподобався професійний підхід і жага допомогти пацієнту. Дякую лікарю
Лише приємні враження від консультації. Ще не зустрічала лікаря, який би так детально та зрозуміло все пояснював пацієнту. Дякую.
Дуже гарний, уважний та професійний лікар. Дитина задоволена візитом до Ольги Анатоліївни
Візитом повністю задоволена, лікарка приємна, йшла на контакт, професійно провела лфк
Дуже уважний лікар, дав детальні відповіді та пояснення на всі запитання щодо подальшого лікування.
Лікарка уважна, ввічлива, все дохідливо розповіла після огляду! Призначила адекватне лікування! Дякую!
Неймовірний лікар. Спеціаліст з великої літери. Дуже задоволені візитом.
Все супер Лікарка все пояснює під час лікування, попереджає про ті чи інші симптоми