Отримав професійну консультацію
Leave us a review. We appreciate your feedback!
Отличный детский лор! Рекомендуем)
Звернувся з білем в очах. Надала корисні поради і прописала каплі. Дякую!!💖
Все пройшло добре, лікар все розгорнуто пояснила
Висловлюю щиру подяку Ігорю Олексійовичу та асистенту!
Висловлюю щиру подяку Владиславу Вікторовичу та асистенту!
Супер професійна, компетентна і людяна лікарка. Щасливі, що вона є.
Дуже уважна, зробила всі обстеження, гарна комунікація із дитиною 2,7 років💛❤️💙
Дуже уважний, висококваліфікований лікар, приємний у спілкуванні. Допомога надана швидко і якісно у короткі строки.
Чудовий лікар! Дуже уважна та професіональна. Я радий що зустрів такого лікаря!
Дуже вдячний Євгенії за допомогу та детальний план лікування. Тільки позитивні враження від прийому.
Мені необхідна була консультація стосовно видалення зубу з нетиповою конфігурацією. Світлана Василівна надала чудову консультацію, запропонувала план подальших дій і описала всі необхідні кроки. Дуже ...
More text…Уважно з цікавістю розібратись в запиті лікар підходить до ситуації
Чудовий та кваліфікований лікар! А також прекрасна людина, відноситься до дітей як до власних.
Дуже уважний та позитивний лікар!!! Отримали гарні та професійні поради!
Приємна і уважна лікар, все по суті, візитом задоволені
Дуже приємна лікар, все по суті, візитом задоволені