Тетяна Андріївна дуже уважна та приємна в спілкуванні. Консультацією дуже задоволена, радитиму її, як професіонала у своїй справі 💙
Leave us a review. We appreciate your feedback!
Візитом до лікаря задоволена.
Візитом до лікаря задоволена.
Лікар, уважний до деталей. Загальне враження, дуже позитивне. Рекомендую !
Невдало впала. Після консультації лікаря діагноз - розтягнення звʼязок. Професійна робота!
Класна) Вислухала,дала рекомендації Прийом чудовий і фаховий
Після лікування треба зробити повторний огляд, вже не вперше у цього лікаря! Рекомендую
Лікар супер. Професійний і людяний. Рекомендую дуже.
Візит пройшов чудово, так як доплер судин у мене вперше, лікар все чудово пояснила, почувала себе в комфорті.
Чудовий лікар, все розповіла з приводу лікування та відкрила лікарняний
Дуже уважний, розумний і професійний лікар. Кожен прийом проходить у приємній, спокійній атмосфері. Однозначно рекомендую
Дуже класна і професійна лікарка Мені дуже сподобався масаж у неї Але масажний стіл, був в поганому стані, особливо частина біля обличчя (стара і пошорпана) кололо в обличчя
Марина Павлівна Маркович уважний ЛІКАР , добре СТАВЛЕННЯ. Я задоволена її відношенням , та РОБОТУ яку вона виконала .Нарощування першого зуба потребує ретельної РОБОТИ , ТА МАРИНА Павлівна СПРАВ...
More text…Дуже кваліфікований лікар, неймовірно сподобалась, приємна в спілкуванні, доступно все пояснила. Щиро дякую їй!
Справжній професіонал своєї роботи
Дуже професійний лікар. Дитина спокійно пройшла огляд.
Дуже професійний лікар з великим досвідом.
Дуже сподобався прийом. Якісне обстеження, спокійний грамотний спеціаліст. Все пояснили, лікування призначили.
Найкращий лікар якого я зустрічала в добробут.