«Добробут» спільно з ВООЗ розробив тренінг для запобігання поширенню інфекцій у медичних закладах

14.12.2021
«Добробут» спільно з ВООЗ розробив тренінг для запобігання поширенню інфекцій у медичних закладах

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) спільно з колегами з медичної мережі «Добробут» та «Охматдиту» розробили та записали на базі «Добробуту» практичний тренінг з репроцесингу медичних виробів. 

 

Знання та розуміння організації центрального стерилізаційного відділення, а також усіх етапів репроцесингу убезпечують пацієнтів та працівників лікарень від зараження інфекційними хворобами, пов’язаними з наданням медичної допомоги. 

 

Центральне стерилізаційне відділення «Добробуту», яке стало майданчиком для запису тренінгу, знаходиться в Інноваційному центрі хірургії серця та судин на Повітрофлотському проспекті в Києві. Ще на етапі оснащення нового Центру «Добробут» почав переговори з ВООЗ щодо підготовки масштабного тренінгу для медичного персоналу, який несе відповідальність за хімічну та біологічну чистоту інструментів і медичних виробів у клініках. 

 

«Наше стерилізаційне відділення оснащене найсучаснішим обладнанням для дезінфекції, передстерилізаційної обробки, пакування та стерилізації. Щодня саме сюди звозять медичні вироби багаторазового використання з усіх наших клінік, аби вони пройшли очистку за міжнародними та державними стандартами та повернулися цілком безпечними до пацієнтів та наших працівників. Той факт, що ВООЗ обрав саме «Добробут» для запису тренінгу, підтверджує, що наші процеси відповідають міжнародним вимогам та нормам.  Дякуємо всім, хто причетний до створення цього навчального курсу!», — підкреслила головний менеджер з інфекційного контролю «Добробуту» Станіслава Рикова

 

Репроцесинг медичних виробів — це багатоетапний та високотехнологічний процес очистки інструментів та матеріалів, які використовують в лікарнях. Саме тому Центральне стерилізаційне відділення, де й відбувається ця важлива процедура, — це серце захисту пацієнтів та медичних працівників у будь-якому медичному закладі. 


Do you want to get an online explanation of a doctor from Dobrobut clinic chain?

Download our application in Google Play and App Store