Консультація та кт
Залиште відгук. Нам важлива ваша думка!
Лікар все пояснив, розповів по хворобі. Також прокоментував по аналізам та надав додаткові рекоментації. Щирий, добрий, веселий, а головне професійний. Дякую за консультацію ❤️
Уважний, ввічливий. Швидко розібрався і допоміг. Дякую!
Чудова лікарка! тепле, людяне ставлення, щиро питала про скарги, все пояснювала в процесі УЗД. надала рекомендації. дякую за такий підхід, пані Вікторіє
Дуже доброзичлива і приємна людина. Видно, що професіонал своєї справи, все чітко і зрозуміло пояснює і дає хороші поради без 'води', перебільшень і залякувань. Рекомендую!
Дуже вдячна за допомогу в організації мого лікування і проведення операції по установленому нею діагнозу , звернулась до неї вдруге. Запамʼятала її небайдуже і чуйне відношення до мене. Дякую!!
Не в перше звертаюся до цього лікаря! Дякую за допомогу, чуйне відношення, почуваю себе значно краще після її консультації і лікування. В майбутньому буду при потребі звертатися саме до неї
Прекрасний лікар, чудовий спеціаліст, уважний до деталей, дуже вдячна за пророблену роботу!😊
25.02 2026 було зроблено операцію гестероскопію. Дуже вдячна лікарю за відношення, турботу, професіоналізм. Звертаюся вдруге до цього лікаря. Хочу висловити слова вдячності за її здібності і доброзичл...
Читати весь відгукДуже задоволені лікарем.Вже не вперше у Лілії Віталіївни,вона гарний лікар,ми її любимо)
Рекомендую, приветливый хороший специалист
Уважний,професіонал своєї справи.
Зверталася по причині гнійного конюктивіту. Лікар обстежив зір, дав детальні рекомендації по лікуванню і профілактиці. Пояснив як краще виконувати процедури. Все добре. Дякую.
Дуже уважний знаючи лікар
Лікар уважний, привітний. Все детально розпитав, оглянув, послухав. Дав рекомендації, кожну рекомендацію пояснив. Дякую
Хороший лікар. Прийом відбувся у спокійні, невимушеній атмосфері. Інна Дмитрівна відповіла на всі запитання і дала влучні поради.
Дуже уважний лікар, все пояснила ,вислухала всі скарги та надала рекомендації