Найкраща!!!
Залиште відгук. Нам важлива ваша думка!
Дякую, уважна та приємна лікарка.
Дуже комфортний та компетентний спеціаліст. Олександра Ростиславівна викликає у мене завжди позитивні емоції. Лікар підтримує дуже ♥️
Дуже сподобалась , все по ділу і без води . Зразу нашла підхід до дитини. Будемо не раз приходити на огляд.
Дуже гарний лікар. Вдячна йому
Лікар дуже уважний, проаналізував стан мого здоров'я за попередні дні, супутні захвлрювання
Дуже задоволена консультацією Пилипа Едуардовича, зараз третя доба після прийому і мій стан значно покращився, лікар дуже уважний, дав багато порад, все по суті, нічого зайвого!
Дуже уважний і професійний лікар. Вміє слухати пацієнта.
Приємний лікар. Вислухала, дала рекомендації. Чуйна, уважна.
Дуже задоволена візитом до лікарки. Все було уважно, в приємній атмосфері. Багато пояснила та заспокоїла, бо я прийшла з потенційною проблемою і дуже панікувала. Дякую Аліні Володимирівні за роботу.
Лікарка дуже уважна і професійна. Відповіла на всі питання і все детально пояснила. Дякую!
Дякую лікарю за роботу ! дуже уважний , професійний , спокійний і думаючий.
Найкраща стоматологічна робота в моєму житті, карієс проліковано дуже якісно, зуб виглядає як свій! Залюбки продовжую лікувати всі подальші проблеми з зубами у Лілії. Дуже дякую!
Дякую лікарю-справжньому професіоналу.
Як і завжди я дуже задоволена візитом до пані Наталії Іванівни та якістю наданих нею послуг. Фахівець високого рівня. Уважний відповідальний та професіональний лікар. Дякую.
Високий професіоналізм
Дуже сподобався лікар, її підхід і живе мовлення. Дуже доступно і зрозуміло.
Лікар професійно провів огляд і консультацію, приємна атмосфера, результат перевершив очікування
Дуже задоволена і я діти лікуванням, все дієве, передбачуване . Дуже вдячна лікарю за професіоналізм!