Відгуки пацієнтів про Медичний центр «Добробут». Центр психічного здоров'я на Повітряних Сил, 56
просп. Повітряних Сил, 56, м. Київ
Пн-Пт: 9:00-20:00; Сб: 9:00-19:00; Нд: 9:00-17:00
– Пацієнт ММ "Добробут"27.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"26.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"26.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"25.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"25.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"24.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"24.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"24.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"24.06.2026
Marta was very nice, kind and understanding. She really listened to my problems and helped me find a solution. I felt safe sharing my feelings with her and she is available to support at any time.
– Behrooz Taleb23.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"23.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"23.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"23.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"23.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"23.06.2026
Лікар дуже компетентний і людяний!
– Пацієнт ММ "Добробут"23.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"23.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"23.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"22.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"22.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"22.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"22.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"21.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"21.06.2026
Перший раз за багато років пошуку хорошого психіатра, мені пощасливилось потрапити на прийом до пані Ольги. Дуже вражена була тим, наскільки уважною була лікарка і наскільки комфортно було під час кон...
Читати весь відгук – Ксенія20.06.2026
Щиро рада, що обираючи психіатра вирішила піти саме до Ольги Олегівни. Лікарка дуже професійна, вміє вислухати, із нею комфортно. Лікування виявилось ефективним. Оскільки я лікувалась антидепресантами...
Читати весь відгук – Діана20.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"20.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"19.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"19.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"18.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"18.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"18.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"17.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"16.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"16.06.2026
Після перших хвилин спілкування я зрозуміла, що знаходжусь в надійних руках. Лікар чіткий, системний, уважний й позитивний.
– Марина16.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"16.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"16.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"16.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"15.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"15.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"14.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"13.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"13.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"12.06.2026
Лікар подивився всі дослідження,які я йому принесла.Все детально розпитав,що приймаю,Кі причини
– Наталія11.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"11.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"11.06.2026
Дуже вдячна лікарю за чуйність, підтримку та професійний підхід. Отримала відповіді на всі запитання. Приємно зустріти спеціаліста якому можна довіряти. Рекомендую.
– Вікторія11.06.2026
Дякую за його професіоналізм, дуже класний лікар! Мені з першого візиту призначив те що подіяло відразу. Приймає уважно
– Пацієнт ММ "Добробут"11.06.2026
Павло Валерійович дуже професійний людяний, фахово все пояснив! Стало легше жити, навіть після його консультації, а попереду ще лікування, від якого буде ще більше полегшення!
– Плохая Ольга11.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"11.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"10.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"10.06.2026
Настолько приятный визит, и доктор просто супер профессиональный, доступно все объясняет, отвечает на вопросы. Ты не чувствуешь себя неловко на визите. Топ
– Пацієнт ММ "Добробут"10.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"10.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"10.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"10.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"09.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"09.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"09.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"09.06.2026
Шо казать? - Мій любимий лікар
– Олександра09.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"08.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"08.06.2026
Лікар поставила на ноги, перший візит ледве дійшла
– Даша08.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"07.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"07.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"06.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"06.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"06.06.2026
Уважна лікар, питає і радить по суті. Дякую
– Пацієнт ММ "Добробут"06.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"05.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"05.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"04.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"04.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"04.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"03.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"03.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"03.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"03.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"03.06.2026
Хочу висловити щиру подяку лікарю за професійний та уважний прийом. З першої хвилини відчувалася доброзичлива атмосфера, повага та щире бажання допомогти. Лікар дуже уважно вислухав усі скарги, ставив...
Читати весь відгук – Євген02.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"02.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"02.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"02.06.2026
Лікар-приємна, емпатична, професійна, задає правильні питання, і вичерпно відповідає.
– Наталія02.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"01.06.2026
– Пацієнт ММ "Добробут"01.06.2026