Гарний лікар. Все зрозуміло. Дуже уважний і відношення до дитини гарне.
Залиште відгук. Нам важлива ваша думка!
Лікар дуже уважна до людей, чуйна, дружня, щиро намагається зробити якнайкраще. Дякую!
Дуже гарна лікар, досвідчена фахівець у своїй справі. Все докладно пояснила. Буду рекомендувати знайомим.
Excellent communication and explanation of the patient's issue, pleasant and kind attitude, perfect English
Хочу щиро подякувати лікарю за професіоналізм, уважність і людяність. Дуже приємно, коли лікар не лише якісно виконує свою роботу, а й підтримує добрим словом та уважним ставленням. Відчувається велик...
Читати весь відгукДуже гарний лікар, професіонал.
Дуже ввічлива, любляча до дітей, знавець своєї справи!
Дуже професійний лікар, Гарний діагност, Добре спілкується з дітьми. Рекомендуємо його як гарного лор лікаря.
Чудовий професійний спеціаліст
Уважна до деталей, чітко і зрозуміло пояснює усі нюанси. Дуже подобається дитині . Дитина отримує відповіді на свої запитання і з легкістю крокує вперед. Дуже вдячна за допомогу