Дякую Ліні Мохаммедівні за професійну консультацію та уважне ставлення!
Залиште відгук. Нам важлива ваша думка!
Професіонал своєї справи! Було комфортно, лікар уважний до дрібниць. Гарно і доступно пояснив мені яка в мене ситуація і вибудував план конкретних дій. Рекомендую
Дуже уважеий і тактовний лікар. Відповіла на всі питання. Дякую
Дуже уважний і компетентний лікар
Дуже уважний. Знаходить швидко контакт з дітьми
Дякую за візит ! Прекрасна молода лікарка, тактовна, дуже делікатна при огляді.
Дякую,уважно,з любов'ю,не знаю,як у інших,у мене все з повагою, як справжній спеціаліст,велика пошана,що у Добробуті є такі лікарі, дякую
Як завжди дуже професійно на самому високому рівні. Лікар уважно подивилася і надала поради щодо подальшого лікування. Дякую!
Рекомендую як відповідального, компетентного та турботливого фахівця.
Дуже вдячна!
Дуже уважна і професійна лікар
Професійно, конкретно оцінено ситуацію, рекомендації корисні
Ввічливий, уважний. Намагається розібратись в ситуації
Олександра Олександрівка дуже уважно і детально розпитала про мій стан і об'єктивно оцінила його
Коротко, чітко й по суті, чудовий фахівець)
Дякую, все висококваліфіковано
Уважна до клієнта, як завжди. Дякую!
Чудовий лікар, спеціаліст своєї справи. Надзвичайно приємна людина, ходила до неї 3 рази на УЗД протягом вагітності, тільки до неї тепер, дуже сподобалась.
Все пройшло на вищому рівні професійна в кожному дотику до дитини.