Все добре, лікар швидко поставив діагноз дитині, лікуємось.
Залиште відгук. Нам важлива ваша думка!
Все добре. Дякую
Лікар уважний, гарно пояснює, є з чим порівняти, будемо ходити до Тетяни Валеріївни в надалі
Олена Василівна завжди з найкращими порадами для дітей
Алла Вікторівна найкращий лікар, най кра щий !!!
Дуже уважна та чуйна лікар! Все детально пояснила, після прийому залишилася повністю задоволена, рекомендую!
Дуже уважна,приемна і професійна лікар. Робить все,щоб пацієнту було комфортно .Видаляли халазіон,дякую
Лікар професіонал своєї справи, відповіла на всі запитання та надала слушні поради.
Як завжди кваліфікований огляд і консультація.
Дуже кваліфікований лікар,порядна людина!
Візит заплановано на 15 хвилин, але фактично процедура тривала 5. В іншого лікаря триває хоча б 10.
Чудовий лікар, професіонал своєї справи
Якби було сто зірок, я поставила б всі 100 !!! Завдяки професіоналізму Інни Віталіївни я ще поживу! І поживу дихаючи і сміючись!! Дякую!!!!
Дуже приємна лікарка, спілкування дуже лояльне, розуміюче, не має жодних питань чи претензій, все на вищому рівні!
Щиро дякую Наталії Валеріївні та асистенту за професіоналізм, дбайливе та турботливе ставлення до лікування та неймовірний підхід до пацієнтів! Вдячність та повага!🫶