Дякую за роботу лікаря, уважність
Залиште відгук. Нам важлива ваша думка!
Прекрасно виконує роботу. Лікує ефективно, і не в перший раз.
Дуже задоволена консультацією!!! Вікторія Іванівна все розʼяснила, Порадила ,як правильно лікуватись. Спокійно,не залякуючи.Найкраща -лікар неврологиння.
Дуже уважна і приємна лікарка. Чудовий спеціаліст. Дякую
Дуже уважна та компетентна
Дуже задоволенні відношенням та професіоналізмом лікаря. Уважно все переглянула, надала детальну інформацію. Дякуємо!
Все пройшло дуже чудово
Візит пройшов відмінно дуже задоволений
неймовірно позитивна лікарка! Чудовий спеціаліст
Чудовий лікар - уважний до пацієнта та ефективно лікує.
Дуже уважний і в хорошому сенсі прискіпливий фахівець, який нічого не упустить.
Дуже гарний лікар, чудовий масаж, спині стало набагато краще.
Лікар дуже уважна, приємна у спілкуванні, оглянула, призначила лікування. Від візиту лише позитивні емоції залишились. У разі необхідності буду звертатися ще до Кіри Миколаївни.
Уважний, швидко зупинив кровотечу, відповів на всі запитання і заспокоїв)
Найпрекрасніший лікар України! Професійна, етична, дипломатична, делікатна і грамотна, і ще й вродлива!
Чудовий фахівець, уважний і турботливий. Дякую.
Дуже профессійний лікар и дуже приємна людина