Дуже хороша лікар, та ставлення до похилих людей. Професіонал своєї справи.дуже уважна до пацієнта
Залиште відгук. Нам важлива ваша думка!
Лікар дуже сподобалась, приємна, компетентна, рекомендую!!
Дуже обережна і уважна , те що потрібно у вразливих ситуаціях.
Приємний, уважний та ввічливий лікар! Рекомендую!)
Щиро вдячна Владиславу Вікторовичу та асистенту! Найкращий хірург стоматолог!
Прекрасний лікар, відповіла на всі питання і заспокоїла. Щиро вдячна.
Дуже приємний і чуйний лікар, уважна і доброзичлива, дякую
Чудова лікарка , все дуже детально та доступно пояснила , дала відповіді на всі питання
Приємна і уважна, дуже детально розповіла про мої питання, дякую
Дуже гарно, без спешки и с индивидуальним підходом
Дуже професійна і приємна лікарка! Все пояснює, дає рекомендації. Дитину оглядає уважно.
Огромная благодарность Дмитрию Сергеевичу, как специалисту. Очень детально провел беседу и выслушал перед процедурой и подробно понятно все объяснил после. Ощущение понимаю ситуацию и спокойствие вну...
Читати весь відгукКомпетентна, ніяких зайвих призначень. Розписала лікування, з урахуванням можливих ускладнень та подальшого лікування. За потреби, знову звернуся саме до неї.
Все було чудово! Швидкий огляд, розуміючи й підхід до пацієнта. Все пояснив і розказав. Рекомендую!
Компетентна та хороша лікарка, яка надала повну інформацію та детальну онсультацію
Дуже уважний та професіональний лікар. Візитом повністю задоволений