Наш улюблений лікар!
Залиште відгук. Нам важлива ваша думка!
Прекрасний лікар, дякую!!!
Отличный врач. Профессионал своего дела. Рекомендую.
Надзвичайно важливо мати таких спеціалістів в команді лікарні. Єгор Євгенович, спасибі за зрозумілі пояснення діагнозу, лікування та підтримку після.
Візит до лікаря залишив дуже позитивні враження. Марія Сергіївна уважно провела огляд і надала рекомендації щодо лікування. Дякую!
Лікар дуже уважна, підмітає всі нюанси здоров’я дитини. Все зрозуміло пояснює. Дуже рекомендую.
Уважний та чуйний лікар .Дякуємо Сергію Володимировичу за анестезію,дитина від наркозу відійшла добре ,постійно підходив спостерігав за станом ,відповідав на всі питання ,надав рекомендації,заспокоїв ...
Читати весь відгукДякуємо за уважний огляд, розгорнутий опис та змістовне призначення.
Робили операцію дитині .Лікар дуже уважний та небайдужий,здавалося анестезіологи грубі ,але Сергій Володимирович змінив цей стереотип.Дякуємо за Вашу роботу та ставлення .
Всім раджу Марію Валеріївну! Лікар від Бога!!!
Прекрасний лікар, все чітко і по темі, ввічлива та професійна. Вперше попала на прийом в 2024 році, отримала одразу діагноз, план лікування та відповідно результат до 2026 року) повторно мене зустріли...
Читати весь відгукЛікарка компетентна, чудовий професіонал і людина.
Неймовірно приємна в спілкуванні Людина. Пояснив все зрозуміло інформативно. Заспокоїв. Це дуже важливо
Всі питання отримали пофесійні відповіді. Дякую за детальну консультацію!
Професійно, доброзичливо та уважно.
Просто найкращий лікар.
Дякую лікарю за чуйність та професіоналізм. Операція пройшла успішно з мінімальним стресом для дитини. Щиро дякую