Лікар була дуже уважна, тактовна та максимально доступно все пояснила, дякую!
Залиште відгук. Нам важлива ваша думка!
Дуже комфортно спілкуватися з лікарем. Сприяє розслабленій атмосфері на прийомі!) Бо цього мені траплялися лікарі, яким важко було довіритись і некомфортно себе відчувала.
Лікар чудовий. Ми у Олени Василівни не вперше, і це педіатр від Бога)
Наталя Олександрівна Климанська - надзвичайнтй, чуйний. Уважний професіонал. Щиро задоволена візитом до такого спеціаліста. Дякую. планую подальші консультації у Наталії Олександрівни.
Анна Ігорівна добре провела консультацію та надала обширну відповідь на турбуючи мене питання, також порадила гарні лікарські засоби. Домовились дистанційно слідкувати за проблемою і в разі чого пове...
Читати весь відгукДуже приємна лікар, все пояснила, чітко по моїй ситуації. Відчувається компетентність.
Дуже приємна, ввічлива, акуратна лікар.
Дуже добре!Кваліфікований, гарний спеціаліст.
Дуже уважний та професійний лікар
Чудова, дуже уважна, чуйна та надзвичайно професійна лікарка ❤️
Чудовий лікар. Дуже рекомендую!
Чудова лікар, детально пояснила і показала все про хворобу, чітко прописала лікування, приємна в спілкуванні, дуже задоволена візитом!
Лікар супер,я взнала про себе багато нового).Відповіла на всі мої запитання.Вияснила причину.
Високий професіоналізм, увага до пацієнтів
Була перший раз на прийомі, все спокійно, пояснили шо до чого . Більше хвилювалась . Прекрасний лікар. Мої найщиріші рекомендації
Усе було добре.