Все сподобалось,приємна,все розповіла про проблему.
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Все пройшло чудово. Гарний спеціаліст
Лікар компетентний,уважний,професійно призначене лікування, все доступно роз'ясненено.Обов"язково радитиму звертатися знайомим.Щиро йому вдячна.
Дай Боже лікарці здоровʼя і благополуччя 🙏🏻 вилікувала мої синусити🙏🏻🙏🏻
Дуже ввічлива, професіональна лікарка. А ще накладає неймовірні гіпси!
Дякую лікарю за професійний підхід, відповідальність та якісно надану допомогу.
Дуже уважний лікар, професіонал своєї справи
Євгенія Вікторівна чуйна людина і фаховий лікар, а для пацієнта це головні якості і 50% успіху на одужання
Візитом до лікаря задоволена.
Олександр Михайлович дуже професійно підійшов до вирішення моєї проблеми, дуже чітко відповів на всі турбуючі мене питання, дякую за уважне ставлення до пацієнта!
Візит пройшов дуже продуктивно. Ставлення лікаря уважне і доброзичливе. Консультація професійна.
Лікар дуже добре знайшов підхід до дитини, був уважним і позитивним.
Забули обговорити дієту, і я пішов. Тепер не можу ніяк дізнатися, що їсти варто а чого ні.
Чудовий лікар, дуже приємна у спілкуванні
Неймовірно вдячна лікарю за чуйність та увагу до деталей. Це той випадок, коли фахівець не просто лікує симптоми, а щиро намагається допомогти пацієнту. Дуже спокійна атмосфера на прийомі, роз’яснення...
Читать весь текстДавно ходжу до Ірини Ярославівни. Вона справді найкраща, чуйна, суперпрофі і неймовірно приємна.
Неймовірна лікар! Кваліфікована спеціаліст! Буду звертатися саме до неї!
Щира дяка! Якщо трапиться, то буду рекомендувати всім родичам та знайомим. Професіонал та приємна людина!
Лікар дуже професійний, уважний до деталей, досвідчений. Дуже змістовна оцінка стану і увага до пацієнта. Рекомендуватиму друзям і рідним.
Не дуже уважна до пацієнта лікарка.