Молодець!
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Чудовий лікар, рекомендую!
Я отримав гарну консультацію від компетентного та уважного спеціаліста.
Дуже сподобався лікар. Рекомендую однозначно
Лікар уважний, професіонал.
Найкращий лікар! Пані Наталя дуже чуйна, охайна та позитивна. Справжній профі! Однозначно рекомендую пані Наталю як кращого лікаря стоматолога!
Дуже уважна та приємна, вміє знайти підхід та пояснити все на стільки , що викликає довіру та впевненість.
Все просто фантастично! Як на мене, взірцева робота і клініки і лікаря. Увага до пацієнта, яку навіть не чекав
Дякую лікарю за ретельний прийом. З детальними і наглядними поясненнями. Та рекомендаціями:)
Професійно, чітко, зрозуміло, емпатично
Дуже любимо Олену Михайлівну, наш педіатр вже багато років. Дуже задоволені обслуговуванням, вона професіонал своєї справи і дуже любить дітей, це відчувається. Дякуємо!
Мені дуже сподобався візит до лікаря Надії, дуже класно надана інформація, мені було приємно, комфортно і що най головніше - призначене лікування. Вийшла натхненна, бо знаю, що тепер все під контролем
Юлія чудовий лікар, дякую!
Дуже приємний лікар, завжди працюючі рекомендації, найкращі враження.
Хвилювалася, тривожилася за стан свого здоров'я, і сім'я просила пошвидче звернутися за допомогою. Прийом пройшов пречудово, Борис Юрійович все розказав, призначив ліки. Дуже дякую йому за прийом