Чудовий лікар. Професійно виконав свою роботу
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Лікар дуже сподобалася, уважна, пояснила і дала відповіді на всі запитання.
Все супер. Лікар надав професійно допомогу. Велике дякую. Бажаю здоров'я
Дуже вдячна за ретельне УЗД. Лікар оглянув з ніг до голови.
Виключила всі можливі проблеми. Заспокоїла. Надала всі рекомендації.
Компетентний лікар спочатку слухає, а вже потім лікує, це саме про цей візит. Дуже приємна та уважна лікарка. Уважно вислухала, все зрозуміло пояснила та дала корисні рекомендації. Інколи уважна розмо...
Читать весь текстЛікар уважна та компетентна! Усім задоволені. Нарікань немає.
Дуже досвідчений лікар та приємна жінка.
Марія Сергіївна мега приємна і класний лікар, однозначно рекомендую!🤍
Замечательный педиатр! Очень внимательная, заботливая и всегда на связи. Назначает только необходимое, всё спокойно объясняет. Наш ребёнок её очень любит, а мы полностью ей доверяем.
Дуже уважний та професійний лікар. Страється повністю дізнатися всі причини, симптоми та надати повноцінну допомогу! Дякую!
Прекрасний лікар, дуже уважна та комфортно
Найкраща лікар !!! Позитивна ,професійна, приємна !!! Дякую Її за все вже 18 років !!!
Дуже вдячна Оксані Андріївні, уважний професійний лікар, найкращій травматолог, тактовна людина.
Вітаю! Дуже приємна та уважна лікарка.
Уважний лікар,дав рекомендації для подальшій реабілітації
Приємний та позитивний лікар. Все чітко пояснила. Тільки хороші враження.
Чудова, уважна лікар, яка зробила всі перевірки, призначила додаткові аналізи, лише необхідні. І без зайвої потреби не виписує медикаменти. Дуже предметно розглядає пацієнта. Дякую!