Професіонал своєї справи! Щиро дякую!
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Дуже сподобався лікар, уважний, ввічливий, зрозуміло все пояснив, професіонал своєї справи.
Дуже задоволений прийомом у лікарки Ірини Олегівни. Професійна, уважна, коректна. Велика вдячність, з повагою Олександр.
Все пройшло чудово, лікар дуже-дуже чудовий.
Візит перевищив всі очікування. Лікар - професіонал своєї справи. Все озвучує одразу чітко, зрозуміло, без зайвих слів і залякувань. Дуже приємна людина
Дякую лікарю за відповіді на всі питання, і пояснення не зрозумілих термінів!
Чудовий лікар. Професійна, чуйна, відкрита до пацієнтів. Лікуюсь/спостерігаюсь у Надії Віталіївни вже кілька років - мені все підходить і подобається. Рекомендую
Все професійно, з увагою до пацієнта.
Спасибо большое доктору, внимательный, очень мне помог, рекомендую.
Дуже уважна, одразу з дитиною налагодила розмову, пояснила що буде робити. Дитині було комфортно і спокійно. Лікар з досвідом, ретельно оглянула і відповіла на питання. Дякую
Дякую Олексію Петровичу за підтримку
Сподобалось. Але не зрозуміло чому лікар виписала Німесил дитині 10 років.
Дуже уважний і професійний лікар, дякую за консультацію і рекомендації по спині та післяпологовому відновленню.
Дякую гарному хірургу за его професійність, допомогу
Ретельний огляд, логічні пояснення, чіткі інструкції
Професіонал своєї справи. Дуже уважна
Уважна, професійна, дякую
Чудесный доктор. Профессионал! Всем советую
Найкращий лікар, завжди намагаюсь потрапиии само до нього!