Просто шикарний лікар , чутливо , ввічливо , доступно , всеосяжно . Дуже вдячна
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Дуже уважний і приємний лікар. Професіонал своєї справи! Так детально і професійно мене ще не оглядали.
Веселий, позитивний лікар.
Дуже уважний та кваліфікований лікар. Рекомендую
Наш найкращий лікар! Ми впевнені, що дитина в надійних руках.
лікар надзвичайно уважний, задає про все питання, надає розгорнуті відповіді на наші запитання. вже не вперше з дитиною були у Вадима Сергійовича- дуже компетентний лікар!
Лікар дуже уважний та привітний. Професіонал своєї справи. Рекомендую.
Дуже вдячна Гарні результати після лікування
Дуже задоволений, все пройшло на найвищому рівні
Найкращий дитячий лікар! 🫶
Дуже уважний і приємний лікар
Хірургічне втручання пройшло безболісно
Прекрасний лікар!
Прекрасний лікар якому я довіряю всю свою родину
Не сподобалось обслуговування, залишався осад після звернення
Дякую, чудово зроблений масаж!
Лікар пані Юлія є висококласним професіоналом з Великої букви. Лікар чуйний, уважний до пацієнтів, вникає не лише в хвороби, а і у життєві проблеми. А слово теж лікує. Пані Юлія Лікар від Бога.