Лікар - уважний, людяний, створює доброзичливу атмосферу. Відчувається висока кваліфікація і професіоналізм. Лікар, якому довіряєш. Прекрасні враження.
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Гарний підхід до дитини,хороший спеціаліст
Дуже уважний лікар. Дякую!
Дуже гарний лікар!
Як завжди компетентна та відповідає конструктивно та чітко на будь-яке питання
Хороший спеціаліст.Приємний в спілкуванні.Все добре пояснює.
Дуже уважна лікарка. Все добре пояснює, для чого ті чи інші ліки
Дуже сподобалось, уважний до дрібниць лікар
Я дуже вдячна пані Ганні за професійне якісне УЗД обстеження і огляд. Я отримала необхідну допомогу. Дуже привітна і приємна. Отримала багато рекомендацій і корисних порад. Тепер, при необхідності, ті...
Читать весь текстДуже привітна пані Алла. Все чудово пояснила і показала. Я дуже задоволена.
Хороший лікар, візит дуже сподобався
Дуже дякую, за обстеження та поради по догляду за здоров'ям.
Професійна, орієнтована на пацієнта, вміє вислухати та надати чіткі та зрозумілі рекомендації.
Неймовірно чуйна і добра, дуже компетентна та професіонал своєї справи.
Отримала відповіді на всі питання і рекомендації 👍
Прекрасна і уважна лікар! Все чудово 🧡
Дуже приємна і толерантна