Керівництво з COVID-19 під час вагітності та в післяпологовому періоді

Керівництво з COVID-19 під час вагітності та в післяпологовому періоді

Лікарі Добробуту продовжують накопичувати та ділитися знаннями щодо боротьби з епідемією COVID-19. Ми вважаємо, що доступ українських фахівців різних спеціальностей до інформації про найактуальніші міжнародні рекомендації є ключовим для успішного надання медичної допомоги українським пацієнтам.

Пропонуємо ознайомитися з перекладом тимчасових рекомендацій Міжнародного товариства ультразвуку, акушерства та гінекології (ISUOG) щодо нової коронавірусної інфекції у вагітних та породіль.

КЕРІВНИЦТВО З COVID-19 ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ ТА В ПІСЛЯПОЛОГОВОМУ ПЕРІОДІ

 

З оригіналом англійською мовою можна ознайомитися за посиланням: https://obgyn.onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10....

Нагадуємо, що україномовний переклад не містить жодних коментарів або адаптації до української системи охорони здоров'я. Закликаємо використовувати матеріал у навчальних цілях в сукупності з іншими джерелами достовірної інформації про надання допомоги при COVID-19.

Над перекладом працювала Елені Чолас, лікар акушер-гінеколог, завідувач поліклінічного відділення для дорослих ВСП №6 медичної мережі «Добробут»

Остались вопросы?

Если вы хотите узнать больше информации об услуге или записаться на прием в МС "Добробут", оставляйте заявку и с вами свяжется наш координатор.

Отправляя запрос вы соглашаетесь с МС «Добробут»