Уважна і професійна лікар. Дякую за консультацію та рекомендації.
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Лікар дуже уважна, професійна та доброзичлива. Відповіла на всі запитання та призначила якісне лікування. Дуже дякую за допомогу!
Гарний лікар. Все по ділу і без зайвих призначень. Колись зверталась самостійно, все пояснив і допоміг. Зараз приводжу дітей на планові огляди. Задоволені.
Дуже задоволена візитом до Марини Анатоліївни. Ретельно провела огляд, розпитала про всі симптоми. Доступно все пояснила. Відчувалось щире бажання допомогти. Лікування вже почала. Щиро дякую за профес...
Читать весь текстДуже вдячна за професійну допомогу та уважне ставлення. Лікарка приємна, компетентна і справді допомогла вирішити проблему. Найкращі рекомендації!
Очень приятный в общении . Оптимист . Хороший специалист, рекомендую
Щиро дякую Олені Володимирівні за професіоналізм, уважність. Під час консультації лікар детально вислухала усі скарги, доступно пояснила причини проблеми. Було надано чіткі рекомендації щодо лікування...
Читать весь текст