О медицинской сети

Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!

Оцените работу врача*
0/1000
Оцените работу ресепшена*
0/1000
Насколько вероятно, что вы порекомендуете нас своим друзьям?*
Ни в коем случаеС удовольствием
Насколько вероятно, что вы порекомендуете нас своим друзьям?*
012345678910
Ни в коем случаеС удовольствием

Отправляя запрос вы соглашаетесь с Пользовательским соглашением МС «Добробут»

Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача

Дуже чудовий лікар, дуже компетентні поради та лікування. Дитина з радістю іде на прийом!

– Катерина10.04.2025
Катерино, дякуємо за ваш позитивний відгук! Нам дуже приємно чути, що ви задоволені лікуванням та порадами лікаря. Завжди раді допомогти вашим діткам!З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача

Лікар чітко встановила діагноз і запропонувала обстеження та подальші дії.

– Юлія10.04.2025
Юліє, дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що лікар змогла точно встановити діагноз та надати вам необхідні рекомендації. Ваше здоров'я нам важливе, тож якщо у вас виникнуть додаткові питання чи потреба в подальшій підтримці, ми завжди готові допомогти!З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Балабаник Василий Романович

Дуже добре дякую

– Пациент МС "Добробут"10.04.2025
Дякую за ваш відгук! Ми завжди прагнемо надавати найкращі послуги нашим пацієнтам і раді, що ви залишилися задоволені. Якщо у вас виникнуть питання чи потреба в додатковій допомозі, не соромтеся звертатися. Вам завжди раді!З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Котелянец Татьяна Николаевна

Тетяна Миколаївна, дуже гарний лікар! Завжди уважно вислухає і назначе дієве лікування. Дякуємо їй.

– Альона10.04.2025
Альоно, дякуємо за ваш відгук. Нам дуже приємно знати, що наш лікар зміг надати якісну допомогу. Якщо у вас будуть ще питання або потреба в консультаціях, ми завжди готові допомогти.З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача

Тільки приємні враження від візиту. Дякую за прийом та слушні рекомендації.

– Людмила10.04.2025
Людмило, дякуємо за ваш відгук. Нам дуже приємно знати, що ви залишилися задоволені візитом і знайшли наші рекомендації корисними.З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Сидоренко Виктор Михайлович

Дякую, швидко і якісно вирішили мою проблему!

– Пациент МС "Добробут"10.04.2025
Дякую за ваш відгук, нам приємно знати, що ми змогли швидко та якісно допомогти вам!З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Саржина Олеся Викторовна

Дуже подобається лікар. Уважна, приязна, доступно все пояснює.

– Світлана10.04.2025
Світлано, дякуємо за ваш відгук. Ми завжди прагнемо створити комфортні умови для наших пацієнтів, тому ваша оцінка є для нас дуже цінною. Будемо раді допомогти вам у майбутньому.З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Мендель Николай Андреевич

Прекрасный доктор, великолепный хирург.

– Анна10.04.2025
Анно, дякуємо за ваш чудовий відгук. Ми завжди прагнемо надавати найкращий сервіс та допомогу нашим пацієнтам. Ваші слова надихають нас працювати ще старанніше.З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Фирсова Ирина Геннадиевна

Кращий лікар !

– Василь10.04.2025
Василь, дякуємо за вашу високу оцінку нашої роботи. Ми завжди прагнемо надавати найкращі медичні послуги та підтримувати наших пацієнтів.З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Святенко Ольга Валерьевна

Всі чітко, ясно. На всі свої запитання я отримала зрозумілі відповіді.

– Анжела10.04.2025
Анжело, дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що змогли надати чіткі та зрозумілі відповіді на ваші запитання. Ваше задоволення важливе для нас, і ми цінуємо ваш час. Якщо у вас з'являться додаткові питання, не вагайтеся звертатися.З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача

Все чудово , дуже сподобався лікар.Дякуємо.

– Каріна10.04.2025
Каріно, дякуємо за ваш відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені нашим лікарем та якістю обслуговування.З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Малахова Алина Сергеевна

Візитом залишилась дуже задоволена. Чудовий лікар - професіонал своєї справи. Я отримала відповіді на усі питання, що мене турбували. Дуже дякую Аліні Сергіївні!

– Оксана10.04.2025
Оксано, дякуємо за ваш відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені візитом і отримали відповіді на всі свої питання. Були раді допомогти 🤗З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача

Повторний візит. Все зрозуміло пояснює. Відчувається дбайливе і професійне ставлення до пацієнта. Ходжу до лікарки не перший раз і планую далі спостерігатись у неї.

– Світлана10.04.2025
Світлано, дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені нашим сервісом і професіоналізмом лікаря. Ваше довгострокове й вірне співробітництво для нас дуже цінне, і ми завжди прагнемо надавати найкращу допомогу нашим пацієнтам. Будемо раді допомогти вам знову!З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Суворова Тамара Валерьевна

Тамара - найкращий стоматолог-терапевт, дуже професійна і бережно лікує зуби

– -10.04.2025
Дякуємо за ваш відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені роботою нашого стоматолога-терапевта. Ваше задоволення є найвищою відзнакою для нас 💛З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача

Прийшли трохи раніше, верхній одяг помістили в нішу (дуже зручно),наділи бахіли, підійшли до дівчат, дали документи, нас зареєстрували, сказали:,,Ваш лікар зараз підійде", і вказали на шикарне крісло....

Читать весь текст
– Олена10.04.2025
Олено, дякуємо за ваш відгук та приємні слова про наш сервіс. Ми раді, що ви залишились задоволені візитом та отриманою допомогою ❤️З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Гармиш Андрей Романович

Лікар з великої літери

– Олена10.04.2025
Олено, дякуємо за ваш відгук! Ми завжди прагнемо надавати найкращі послуги і нам приємно знати, що ви залишилися задоволені. Були раді допомогти.З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача

Уважна та професійна терапевтка

– Ден10.04.2025
Ден, дякуємо за ваш відгук! Нам приємно знати, що ви залишилися задоволені роботою нашої лікарки. Завжди готові допомогти вам 😊З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Рыскаль Татьяна Анатольевна

Все ,як завжди на найвищому рівні .Лікар до якого дитина йде з задоволенням .

– Лариса10.04.2025
Ларисо, дякуємо за ваш відгук. Нам дуже приємно чути, що ви задоволені якістю наших послуг та, що вашій дитині комфортно в нашій клініці. Ми завжди прагнемо до найвищих стандартів у обслуговуванні пацієнтів, і ваша думка є для нас важливою.З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача
Отзывы пациентов о: Сергиенко Андрей Николаевич

Професіонал і чуйна людина, завжди відкритий і готовий до обговорення проблеми і шляхів її вирішення. Я дуже вдячна лікарю за допомогу.

– Олена10.04.2025
Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря. Раді чути, що ви отримали професійну та чуйну допомогу. Будь ласка, не соромтесь звертатися до нас ще раз, якщо буде необхідна допомога чи порада 💖З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут
Загальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнтаЗагальна оцінка від пацієнта
Впечатление от врача

Дуже приємний лікар.Спокійний,уважний до дитини.Те,що треба,коли мова йде про видалення зуба.

– Марія10.04.2025
Маріє, дякуємо за ваш відгук. Ми раді, що ви помітили уважність нашого лікаря, адже комфорт і спокій дитини — наш пріоритет. Якщо у вас виникнуть будь-які питання чи потреби, ми завжди готові допомогти 💛З побажаннями міцного здоров`я, Команда Добробут