Дуже задоволені лікарем.Вже не вперше у Лілії Віталіївни,вона гарний лікар,ми її любимо)
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Рекомендую, приветливый хороший специалист
Уважний,професіонал своєї справи.
Зверталася по причині гнійного конюктивіту. Лікар обстежив зір, дав детальні рекомендації по лікуванню і профілактиці. Пояснив як краще виконувати процедури. Все добре. Дякую.
Дуже уважний знаючи лікар
Лікар уважний, привітний. Все детально розпитав, оглянув, послухав. Дав рекомендації, кожну рекомендацію пояснив. Дякую
Хороший лікар. Прийом відбувся у спокійні, невимушеній атмосфері. Інна Дмитрівна відповіла на всі запитання і дала влучні поради.
Дуже уважний лікар, все пояснила ,вислухала всі скарги та надала рекомендації
Робота професійна. Все чудово!
Якісно і професійно. Позитивно
Очень добрая, внимательная, главное грамотный специалист.
Лікар детально все пояснює, не поспішає, відповідає на всі запитання. Переглянула попередні висновки щодо хвороби, усе проаналізувала, звернула увагу на дрібниці та надала чіткі рекомендації. Дякую
Вперше робила гастроскопію. Все пройшло чудово. Лікар професіонал. Рекомендую.
Уважний лікарь, дякую