Робота професійна. Все чудово!
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Якісно і професійно. Позитивно
Очень добрая, внимательная, главное грамотный специалист.
Лікар детально все пояснює, не поспішає, відповідає на всі запитання. Переглянула попередні висновки щодо хвороби, усе проаналізувала, звернула увагу на дрібниці та надала чіткі рекомендації. Дякую
Вперше робила гастроскопію. Все пройшло чудово. Лікар професіонал. Рекомендую.
Уважний лікарь, дякую
Наталія Вікторівна, чудовий лікар! Довіряємо їй вже 10 років
Все чудово і професійно
Найкращий лікар! Дуже чуйна, уважна до деталей, завжди коментує процес узд, підтримує. На 100% довіряю Інні Геннадіївна!
Уважний, професійний.
В цілому дуже приємні враження від лікарки, обережний огляд. Але зробили призначення препарату, який вже пів року не завозять в країну. Його немає ніде. Це прям дуже не сподобалось.
Професійний підхід до всіх деталей. Приємне спілкування, зрозумілі рекомендації по лікуванню. Приємне враження від візиту
Чудово. Професіонал, з якою приємно мати справу
Професіонал своєї справи! Щиро дякую!
Дуже сподобався лікар, уважний, ввічливий, зрозуміло все пояснив, професіонал своєї справи.
Дуже задоволений прийомом у лікарки Ірини Олегівни. Професійна, уважна, коректна. Велика вдячність, з повагою Олександр.