Все чудово
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Уважно вислухала та задала питання по моєму стану. Сподіваюсь призначене лікування допоможе.
Розумна, щира серце і душа. Професіонал))
Професійна та уважна лікарка
Просто неймовірно чуйний лікар. Уважне до дрібниць та супутніх діагнозів. Рекомендую.
Зрозуміле і вичерпне пояснення на моє звернення
Дуже уважна та доброзичлива лікарка. Огляд пройшов комфортно та професійно. Нічого зайвого не призначено. Все локонично та по ділу. Ще раз дякую.
Дуже вдячна за чуйне ставлення та професіоналізм Наталії Сергіївни, з якою я заключала декларацію. Лікар провела обстеження, відповіла на мої запитання, надала додаткові рекомендації при цьому була ув...
Читать весь текстМарина Василівна - дуже гарний лікар. Професійна, терпляча, емпатична. Усе пояснила, підтримала, заспокоїла там, де інші позалякували. Дякую ❤️
Дуже уважний лікар, все пояснив і розказав. Склав найкращі враження. Має гідну громадянську позицію, мені як військовому було приємно спілкуватися
Ірина Сергіївна лікар з великої літери, справжній професіонал, дякую за колосальну підтримку під час лікування.
Дуже хороший та компетентний лікар! Дуже уважна до пацієнтів!
Наталія Василівна професіонал у своїй роботі. Вдячні за її увагу і турботу.
Був перший візит. Лікарка приємна. Все пояснила. Дала направлення на дослідження. Планую повторний візит.
Грамотний, досвідчений спеціаліст! Крім того, чуйна і привітна людина.
Отримала повну,кваліфіковану консультацію,почула відповіді на мої запитання.Дякую лікареві за чуйне і уважне ставлення до пацієнта.