Прекрасний лікар його чудова асистентка знайшли підхід до дитини,за що я їм дуже вдячна.
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Головне я почув від лікаря- це боліти не буде )))
Дуже приємний і чуйний лікар. Відповіла на мої питання, які мене цікавили.
Дуже професійний лікар і неймовірно хороша людина. Поставив діагноз,назначив лікування, все детально пояснив ,а головне -знайшов підхід до дитини !Рідко пишу відгуки,але цей лікар приємно вразив!Одно...
Читать весь текстДуже гарний лікар, підібрала комплекс вправ, зробила массаж
Кваліфіковано
Дуже приємна лікар, все докладно пояснила і заспокоїла
Прийом пройшов чудово, лікар уважний та добре знає свою роботу. Дякую, Михайло Григорович.
Дякуємо за професійну допомогу Тетяні Сергіївні
Такого приємного лікаря ще не зустрічала! Все розказали, виявили проблеми в комплексі, один позитив після цього візиту.
Розумна мудра досвідчена чемна Вміє ставити діагноз Ліки назначає вірно Так відчула !)) Я фармацевт
Дуже приємна,ввічлива людина,та кваліфікований фахівець.
Та шо детально писати... Лікар дуже уважна, приємна, чемна. Все чітко пояснила, дуже обережно виконала необхідні маніпуляції. Я дуже приємно вражена. Дякую!
Усі процедури лікар виконує дуже обережно, інформацію стосовно операції та подальших дій під час відновлення отримав повну, так як і відповіді на свої питання! Дуже сподобався підхід до пацієнтів!
Компетентный доктор, все разъяснил, очень внимательно отнесся ;по сравнению с альтернативной клиникой), буду обращаться к нему еще.
Все було чудово, як і минулого разу. Будемо рекомендувати цього лікаря.