Дуже гарний та професійний лікар
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Чудовий лікар на своєму місці
Дуже чуйна людина, профісійний підход до пацієнта. Робить свою справу по суті а ні для галочки.
Для моєї дитини-підлітка, головним було те, що вона сказала: "Мені тут спокійно".💕
Професійний та уважний лікар, усе пояснив,призначив лікування. Дякую!
Дякую панові Михайлу, за увагу та професіоналізм. З повагою!
Лікар зробила всі необхідні перевірки, дала корисні рекомендації, добре взаємодіяла з дитиною (дитина не злякалась)
Залишились дуже задоволені, дуже уважна та професійна лікарь
Дуже досвідчена, уважна, дійсно професіонал.
Уважний, компетентний, доброзичливий лікар.
Дуже вдячна лікарю за консультацію і дуже хороше відношення!!!!! Рекомендую, дуже гарний спеціаліст своєї справи!!!!
Дуже дякуємо лікарю уважний, пояснив все зрозуміло про хворобу сина. Професіонал своєї справи.
Дуже гарний спеціаліст. Зробив все швидко і якісно, також все пояснив доступно, як робити ці перевʼязки самостійно.
Лікар знайшла підхід до дитини, все детально пояснила, раджу до відвідування.
Лікар все пояснив, розповів по хворобі. Також прокоментував по аналізам та надав додаткові рекоментації. Щирий, добрий, веселий, а головне професійний. Дякую за консультацію ❤️
Уважний, ввічливий. Швидко розібрався і допоміг. Дякую!
Чудова лікарка! тепле, людяне ставлення, щиро питала про скарги, все пояснювала в процесі УЗД. надала рекомендації. дякую за такий підхід, пані Вікторіє