Консультація на найвищому рівні. Рекомендації, щодо лікування себе виправдали. Рекомендую Ірину Василівну, як професійного лікаря, без жодних сумнівів .
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Сергій Васильович виконав мені непросту ургентну операцію малоінвазивним методом - дуже вдячна лікарю!
Михайло Васильович - чудовий лікар, добрий, уважний і професіонал своєї справи! Рекомендую!
Отримала консультацію на високому рівні!План обстеження та лікування пояснила досконало!Справжній фахівець!Черг не має,все за часом.Всі ввічливі,не хамлять,затишно.Дуже гарна клініка,рекомендую!!!
Лікар уважно поставилась до мого запиту. Максимально допомогла його реалізувати. Дала корисні поради по всім питанням, які мене цікавили. Запропонувала можливі додаткові опції, які можуть бути корисні...
Читать весь текстСподобався професійний підхід до пацієнта: розпитав про проблему та сфокусувався на її вирішенні. Після масажу стало набагато легше!
Лікар уважний, професійний - всі поради були корисні
Чудовий лікар, прекрасно знайшов підхід до дитини. Все пояснив в подробицях. Дуже привітний і компетентний лікар. Раджу іншим і свою дитину приведу знову, на повторну консультацію
Лікар компетентно все розказала та пояснила. Чітко призначила лікування. Мені дуже сподобалося з нею спілкуватися.
Дуже уважний лікар. Все детально розказала. Дала зрозумілі рекомендації. Ми задоволені, дякую!
Дуже інформативний прийом, уважна лікар, сподобався професійний підхід
Професійний лікар і гарна людина
Дуже приємний лікар. Пояснює усе чітко, доступною мовою, не призначає нічого лишнього. На прийомі комфортно і впевнено себе відчуваєш. Максимально професійний підхід!
Найкращий дитячий уролог !
Дуже ввічлива та уважна.Дуже дякую!
Все супер! Лікарка дуже чуйна та приємна. Лікування та діагноз - професійно та чітко. Дякую
Чудовий візит! Лікар дуже уважна, чуйна та відчувається, що любить свою справу:) Було невимушено, що важливо, та в той же час максимально інформативно.
Олена Петрівна - досвідчений лікар. Уважно обстежила мене та дала корисні поради щодо стану мого здоров'я. Чуйна та небайдужа людина. Дуже вдячна за таке ставлення