Все прошло дуже добре
Оставьте отзыв. Нам важно ваше мнение!
Дуже уважний, все пояснив, зробили все швидко і абсолютно безболісно.
Все чудово. Дуже уважний лікар, професіонал. Дуже вдячні
Дуже гарний лікар,дуже приємна та компетентна! Вислухала всі скарги,все пояснила,зайвого не призначала. Прийом пройшов в приємній обстановці,з гарним обстеженням!
Наталія Сергіївна дуууже хороший лікар, добродушна,уважна,завжди вислухає і дає пораду,чудовий професіонал своєї справи,завжди на зв'язку,це чудова людина.
Дуже кваліфікований і уважний лікар. Нам дуже допомогла.
Хочу щиро подякувати хірургу Менделю Миколі Андрійовичу та всій команді лікарні «Добробут» за високий професіоналізм, уважність і турботу. Операція пройшла успішно, усе було організовано дуже чітко т...
Читать весь текстДоброго дня. Лікар дуже уважно вислухав мою історію, призначила ефективне лікування без зайвих аналізів. Прийом пройшов спокійно та зрозуміло. Рекомендую як компетентного фахівця.
Дякую за доброзичливе ставлення, зрозумілі пояснення щодо діагнозу та порядку лікування
Лікар дуже чудовий . Буду її радити знайомим . До дитини дуже легко і швидко знаходить підхід
Пані Олена дуже уважна до деталей, ввічлива, діалог між пацієнтом та лікарем проходить професійно, без зайвої інформації, з першого погляду викликає довіру, задає необхідні питання для розуміння ситуа...
Читать весь текстЛікар просто чудова, дуже детально все переглянула, зменшила хвилювання і тривожність, візит пройшов легко позитивно і професійно!!!!!! Дуже задоволена вона просто супер ❤️🥰
Уважний і професійний лікар.
Неймовірний професіоналізм! Дякую!
Благодарю за профессиональное обслуживание!❤️