Переможемо інсульт разом

Переможемо інсульт разом

“Переможемо інсульт разом”

Соціальний проект спрямований на інформування та навчання пацієнтів, їх родичів та всіх бажаючих, особливо -для осіб, які знаходяться в групі ризику захворювання.

  • Заняття дають слухачам всю необхідну інформацію і навички по догляду за лежачими хворими в домашніх умовах, ознайомлять з методиками попередження гіпертонічного кризу
  • Розкажуть про фактори ризику інсульту, методи первинної і втринної профілактики
  • Навчать організації правильного харчування і поведінки на заняттях лікарі озвучать основи лікування і реабілітації хворих, які перенсли гострі порушення мозкового кровообігу, а також про труднощі прийому їжі та порушення мовлення
  • багато іншої корисної інформації

Заняття безкоштовні!

Ми чекаємо вас кожну останню суботу місяця о 12:00, за адресою: м. Київ, вул.Космонавта Комарова 3, корпус 5, клініка Добробут, 3 поверх, “Центр клінічної неврології, нейрореабілітації та відновної медицини”, конференц зал. Будь - який бажаючий може стати слухачем соціального проекту «Переможемо інсульт разом».

«Ніколи не втрачайте надію! Щоб не бути просто пасивними спостерігачами, боріться за життя і за право жити повноцінним життям.»

Всі подробиці та додаткова інформація щодо реєстрації на лекцію надаються за телефоном: (097) 263 04 16.

Реєстрація обов’язкова!!! Лекція відбудеться при наявності 5 слухачів і більше