Середній вік материнства за останні 10 років в Україні збільшився на 3 роки. Зниження репродуктивного потенціалу жінки після 35 років та глобальні проблеми з екологією, що впливають на здоров'я чоловіків, можуть стати підставою для демографічних змін. Але сучасна медицина надає можливість для жінок та чоловіків стати батьками у старшому репродуктивному віці.
У «Добробуті» відкрився напрямок допоміжних репродуктивних технологій, який зможе прийняти близько 3000 первинних пацієнтів на рік. Сучасне обладнання дозволяє здійснювати весь спектр діагностичних маніпуляцій та процедур, а також проведення допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) – від внутрішньоматкової інсемінації до екстракорпорального запліднення з генетичним тестуванням ембріонів.
«Мультидисциплінарний підхід та потужні урологічний та гінекологічний напрямки в Добробут дозволять нам комплексно підійти до розв'язання проблем безпліддя. Сильна медична база, досвід та висока кваліфікація лікарів у поєднанні із сучасним обладнанням та якістю сервісу, здатні виділити наш напрямок серед конкурентів, як в Україні, так і за її межами. Перебування у клініці під час процедур ДРТ передбачає знаходження лише в умовах денного стаціонару та в середньому займає не більше 3 годин. Це дозволяє зробити лікування більш комфортним. Досвід наших фахівців у сфері репродуктології здатний максимально удосконалити медичний процес та підвищити ймовірність настання довгоочікуваної вагітності у пацієнтів», -- зазначила Світлана Шиянова, керівниця напряму репродуктології медичної мережі «Добробут».
Також компанія вирішила одне з серйозних питань, яке виникає у процесі проведення екстракорпорального запліднення – ризик помилок при ідентифікації ембріонів.
«Встановивши систему електронного контролю над усіма етапами в ембріолабораторії, виключається ймовірність людської помилки під час роботи з біоматеріалом. Електронний свідок неухильно стежить за кожним кроком ембріолога» - наголосив Віктор Нагорний, завідувач ембріолабораторії «Добробут».